Pohár rozhlasu

Pohr rozhlasuJiž podzimní účast v republikovém finále v Atletickém čtyřboji v Opavě naznačovala, že letošní atletický školní rok bude patřit k těm úspěšnějším. Tradičního atletického meetingu – Pohár rozhlasu-jsme se v obvodním kole zúčastnili ve všech čtyřech kategoriích a rovněž všechna naše družstva postoupila bez větších problémů do okresního kola, které se konalo v Litomyšli. Zde na naše žáky čekala již mnohem silnější konkurence. Ovšem starší žáci i zde bez větších problémů postoupili do krajského kola z prvního místa, mladší žáci a žákyně rovněž dosáhli na postup shodně z druhého místa. Starší dívky si odvezly z Litomyšle krásné třetí místo. V krajském kole, které se konalo v Pardubicích, se naši žáci v silné konkurenci neztratili, když hned dvě ze tří našich družstev dosáhly na stupně vítězů. Gratulujeme našim starším žákům k zisku stříbrných medailí, mladším žákům k bronzovým medailím a mladším žákyním k pátému místu v krajském kole atletického poháru.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 74 | Týden: 309 | Měsíc: 984 | Celkem: 301578