ŘEMESLA A ZAMĚSTNÁNÍ IV

remesla IVTřída 2.C navštívila další zajímavá pracoviště. Navštívili jsme dvě nedaleké školy, SOŠ a SOU Polička, kde se nám věnoval tatínek pan Bureš a dětem přiblížil povolání řezníka. Na gymnáziu si pro nás připravili zajímavý program rodiče Královi, kde si děti mohly vyzkoušet zpívat do mikrofonu v nahrávacím studiu, také pracovaly v biologické učebně s mikroskopy a plnily různá zajímavá zadání, kde jim také pomáhala žačka gymnázia Lenka Feltlová. V chemické laboratoři mohly vidět pana učitele M. Škavradu při práci, také pozorovaly činnost 3D tiskárny a mohly si popovídat s maminkou, paní uč. Z. Machkovou, která nás také doprovázela. Do třídy k nám zavítal tatínek V. Laška, který si připravil besedu s názornými ukázkami o ohrožených druzích živočichů a rostlin v našem kraji a také děti seznámil s jeho povoláním a funkcí na MÚ – Státní správy ochrany přírody v Litomyšli. Další beseda proběhla s tatínkem panem Pavlišem, kde se děti dozvěděly mnoho informací o broucích a viděly velkou sbírku exemplářů. Poslední beseda proběhla na pracovišti tatínka pana Mužíka, který pracuje jako finanční poradce, ten děti seznámil se správným hospodařením a základy finanční gramotnosti. Zakončením projektu v tomto školním roce byl společný sobotní výlet s rodiči 8.6.2019 do Kunštátu na ŘEMESLNÝ JARMARK.

Včeličky z 2.C moc děkují všem, kteří se na tomto projektu podíleli a věnovali nám svůj čas. Více ve fotogalerii

JV

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 129 | Týden: 275 | Měsíc: 3248 | Celkem: 178534