EDISON již podruhé na naší škole

V týdnu od 6. – 13.10.2019 se opět uskuteční mezinárodní projekt skupiny AIESEC Edison, během kterého bude na naší škole působit 6 zahraničních studentů z Jordánska, Malajsie, Tunisko, Indie, Gruzie a Ukrajiny. Prostřednictvím přednášek, diskuzí a interaktivních her seznámí naše žáky s jejich zeměmi a kulturami. Hlavním motivem projektu je poznání cizích kultur a zemí, odstranění mezinárodních předsudků a bariér, ale také motivace českých žáků ke studiu cizích jazyků.

Hledáme rodiny, které by měly zájem zahraničního studenta ubytovat a takto maximálně využít možnosti komunikace v angličtině. V případě zájmu kontaktujte p. uč. Kohutovou nejpozději do pondělí 9. září.

AmanIrynaLuisOubaidSabaSofiaan

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 129 | Týden: 275 | Měsíc: 3248 | Celkem: 178534