TECHNOhrátky

Ve středu 6.11.2019 se 8 žáků naší školy vydalo na TECHNOhrátky, které se konaly na Vyšší odborné škole a Střední škole technické v Česká Třebové. TECHNOhrátky jsou projektem Pardubického kraje a slouží hlavně jako popularizace a podpora technických profesí. Žáky čekalo seznámení se s obory truhlář, strojní mechanik, elektrikář, mechanik elektrotechnik, či provoz a ekonomika dopravy. Svoji zručnost si měli možnost vyzkoušet v jednotlivých dílnách, kde tvořili ptačí krmítko, roztloukali nýty, pájeli led diody nebo programovali robota. Jejich práce se bodovaly a na závěr byly nejlepší školy odměněny. Naši žáci ukázali, že mají šikovné ruce a skončili na výborném druhém místě.

Počet návštěv - Dnes: 38 | Včera: 47 | Týden: 178 | Měsíc: 1142 | Celkem: 300513