Dějepisná soutěž

V letošním roce opět proběhla dějepisná soutěž. Soutěž má 6 kol a probíhá od října do března, letos pod názvem „Poznej české vědce“. Soutěže se účastní dobrovolně žáci 4. – 9. ročníků. V jednotlivých kolech odpovídají na otázky k danému tématu a vytvářejí nějaký praktický úkol, např. malovali portréty, navrhovali mikrovlnou troubu nebo loď. Do konce vydrželo a úspěšně dokončilo 55 žáků, a to i přes složité odevzdávání 6. kola. Nejúspěšnější byli a neztratili ani bod: A. Nguyen a R. Kochová ze 4.B, V. Jílková 5.B, T. Juránek 5.B, J. Kadeřábková 5.A, L. Kučerová 5.B, Z. Straková 5.B, A. Šlosr 5.B, L. Horáčková 7.A a A. Putnarová 8.A.

Všichni účastníci obdrží drobné ceny, a to v den vydávání vysvědčení.

P. Vinařová

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Wichtterle.pdf)Jedna z prací[ ]1112 kB

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 95 | Včera: 165 | Týden: 260 | Měsíc: 2235 | Celkem: 222228