Vážení rodiče,

letošní "mimořádný" školní rok ukončíme předáním vysvědčení a zhodnocením průběhu výuky na dálku ve dnech 25. a 26. června (na dny 29. a 30. 6. 2020 je vyhlášeno ředitelské volno). Pokyny k organizaci ukončení školní docházky a předání vysvědčení vám byly zaslány prostřednictvím Bakalářů.

Z hodnotících rozhovorů všech zúčastněných stran a z anket provedených v průběhu on-line výuky je zřejmé, že dálková forma výuky většině žáků vyhovovala. Chyběl jim však kontakt se spolužáky a učiteli. Někdy vyvstal problém s technikou, jindy s porozuměním zadanému úkolu. Ráda bych poděkovala žákům za jejich zodpovědný přístup k nové formě výuky a za jejich slušný a příjemný písemný kontakt s vyučujícími.

Rodičům děkuji za velkou dávku trpělivosti a obětavosti (před rodiči prvňáčků pomyslně smekám).

Vyučujícím děkuji za jejich odvahu a houževnatost poprat se s novou výzvou – připravit žákům pestrou a zajímavou on-line výuku. Oceňuji také jejich vstřícný přístup k výuce po uvolnění mimořádných opatření za dodržení daných hygienických a epidemiologických pravidel.

V minulých dnech prohlásil ministr školství, že s plošným zavřením škol se do budoucna nepočítá a že případnou karanténu budeme schopni řešit lokálně. Od nového školního roku budeme tedy pokračovat ve zdokonalování on-line nástrojů výuky v kombinaci s prezenční výukou. Využijeme tak to pozitivní, co výuka na dálku přinesla.

Přijměte aktuální pozvání do naší/vaší školy:

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 213 | Týden: 700 | Měsíc: 1 | Celkem: 208266