Stravování ve školní jídelně

Žáci mají nárok na dotovaný oběd i během distanční výuky a někteří toto již využívají. Pokud se od 1. března uzavřou 1. a 2. ročníky, platí i pro ně, že si mohou stravu odebírat. Při uzavření škol budou automaticky obědy odhlášeny pro všechny děti ZŠ Masarykova. Speciální škole budou odhlášeny obědy dětem i zaměstnancům.

Obědy budou ponechány dětem na distanční výuce, kteří již odebírají stravu do jídlonosiče. Rodiče dětí pro přihlášení obědů pro týden od 1.3. prosím, aby volali na tel. 461 725 996, mobil 724 301 423  nebo psali na e-mail:  

Při odběru stravy je potřeba na jídlonosič napsat jméno a třídu a přijít si pro oběd nejdéle do 13.00 hod.

S pozdravem, Jana Žďárová, školní jídelna Polička

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 40 | Týden: 185 | Měsíc: 6 | Celkem: 276423