Okresní kolo Pythagoriády

kapitolinischer pythagoras adjustedOkresní kolo Pythagoriády se letos konalo 8. prosince online ve školách, a to pod dohledem kamer. Výsledky byly vyhodnocovány počítačovým programem. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích určených pro 6. – 9. ročník. Nejlepších výsledků dosáhli tito žáci: V kategorii  6. ročníku 3. místo obsadila Adéla Fliedrová (6.A), Jaroslav Jaška (6.A) skončil na 8. – 13. místě z 22 dětí, v kategorii 8. ročníku se umístila na 10. – 15. místě Martina Dalíková, 23. pak Tomáš Pechanec (oba z 8.A) z 26 žáků. V kategorii 9. ročníku nejlepšího výsledku dosáhl Václav Šafář, který se umístil na 8. – 11. místě a na 12. – 13. místě skončila Martina Kocandová z 19 žáků. Oba se stali úspěšnými řešiteli okresního kola Pythagoriády.

Blahopřejeme!

Kabinet matematiky